р.
українська версія сайту

Системы водоснабжения и канализации

В населенных пунктах, на промышленных предприятиях, в сельском хозяйстве обеспечение водой приобретает особенно важное значение и требует решения ряда задач:

 • выбор источника водоснабжения;
 • подача необходимого количества воды от источника к каждому потребителю;
 • обеспечение нужного количества подаваемой воды;
 • отведение использованной, загрязненной воды от потребителей.

Перечисленные задачи решаются путем устройства двух взаимно связанных систем сооружений - водопровода и канализации.

Водопроводом называется комплекс сооружений, предназначенных для подачи воды надлежащего качества в необходимом количестве и с достаточным напором для производственных нужд промышленных предприятий, хозяйственно-питьевых нужд населения, а также для тушения пожаров.

Канализация - это комплекс сооружений для приема сточных вод (одного или нескольких видов), транспортировки их на очистные сооружения, очистки и обеззараживания или обезвреживания и сброса в водоемы и водотоки.

Мы предоставляем услуги:

 • проектирование водопровода;
 • установка насосов в колодцы или скважины;
 • установка насосных станций;
 • прокладка труб;
 • монтаж водопровода, включая монтаж сантехнических узлов;
 • обслуживание существующей водопроводной системы.

Смотрите также:

Автономне водопостачання

Автономне водопостачання приватного будинку являє собою інженерну систему, яка призначена для постійного і безперебійного забезпечення водою будинки і задоволення всіх нудж проживають в ньому. Джерелом автономного водопостачання можуть служити колодязі для води або пробурені свердловини.

Колодязі складаються з бетонних кілець, з'єднаних між собою тавровими прокладками або цементним розчином. Рівень води в таких колодязях доводять до 2,0 - 2,5 м від першого водоносного горизонту.

Іншим варіантом є свердловина. Другий водоносний горизонт досягається бурінням вручну. При споживанні великої кількості води бурять до глибоких шарів, які рясніють водою. Такі свердловини називаються артезіанськими і для викачування з них води потрібні глибинні насоси.

При водозаборі з свердловин і колодязів використовуються поверхневі або глибинні насоси. Занурювальні насоси більшою мірою пристосовані для більш значною глибини в колодязях і свердловинах. Якщо ж другий водоносний шар знаходиться високо (до 8 м глибиною), то використовують поверхневі насоси, так звані насосні станції (див. фот.), які можна встановити безпосередньо в будинку або в спеціальній бетонній ямі ("приямку"), яку споруджують в зручному місці по шляху прокладки труб і закривають утепленою кришкою. Для очищення води, що споживається в систему вбудовують фільтри.

Не рекомендується пропускати воду від насоса безпосередньо до приладів, тому що занадто великий напір в насосі може вивести з ладу водопровідну систему, а також перевантажити електромережу. До того ж насоси, що працюють від електрики, мають свій ліміт включень. Щоб уникнути цих всіх неприємних наслідків, зазвичай використовують накопичувальний напірний бак, що наповнюється насосом, який підтримує тиск води в міру необходимоти наповнюється насосом, що приводиться в дію за допомогою поплавка. Така система називається насосною станцією.

Ми встановлюємо системи автономного водопостачання, здійснюємо їх підключення, налагодження а також обслуговування. На всі ваші запитання з задоволенням відповімо по телефону.

Вартість робіт по підключенню насосної станції - 1500 грн

Як змонтувати правильну і ефективну систему водопостачання?

Така система складається з декількох частин: насос; автоматика, що включає і вимикає насос при початку і закінчення водораздачі; напірний мембранний бак, що забезпечує плавність і рівномірність подачі, а також зменшує кількість пусків насоса в годину, це дуже важливо; захист насоса від перевантажень і сухого ходу; і сама система розподілу води всередині Вашого будинку і в разі потреби ділянки, що складається з труб, фітингів, запірної арматури (включаючи різні крани та змішувачі).

Неефективна робота автономної системи водопостачання, як правило, є наслідком неправильного підбору насоса (насос підібраний із заниженими характеристиками), відсутність захистів, включаючи захист від сухого ходу і менший, ніж необхідно обсяг мембранного бака.

Гаряче водопостачання будинку дуже - важлива деталь комфорту

Гаряча вода в заміському будинку вже нікого не дивує. Швидше може засмутити її відсутність. Організувати гаряче водопостачання будинку можливо різними способами.

Гаряче водопостачання за допомогою

 • двоконтурного газового котла;
 • бойлера непрямого нагріву;
 • накопичувальних та проточних газових водонагрівачів;
 • накопичувальних та проточних електричних водонагрівачів.

Каналізація

При встановленні каналізації важливо врахувати площа вашої земельної ділянки і вкладений бюджет. Якщо у вас невелика ділянка, то в ньому можна влаштувати накопичувальні резервуари, які час від часу викачуються асенізаційними машинами (вигрібні ями). Плюс такої системи полягає в тому, що грунт залишається майже чистою, а мінус – у високій ціні і до того ж при цьому варіанті необхідно мати під'їзні дороги.

На великій ділянці можна обзавестися аеротенками або септиками. Аеротенки - це очисні системи каналізації, які створюють аеробні процеси підвищеній швидкості, які є біологічною основою для очищення стічних вод. Це технологічні установки і вони вимагають сервісного обслуговування. Аеротенки частіше використовуються при очищенні великих об'єктів сільського господарства і дачних селищ, тому що вони займають багато місця, дорогі, вимагають електроенергії та важкі в управлінні.

Але є більш простий і дешевий вихід – це септики, що мають в своїй основі анаеробні процеси ґрунту. Деяка кількість відстійників, з'єднаних між собою переливами, об'єднані з системою труб для дренажу очищених стоків у грунт. Якщо площа ділянки занадто мала, то ця система труб замінюється дренажними колодязями. Простіше кажучи – це сучасна альтернатива вигрібній ямі, пов'язаної здренажним колодязем.