р.
українська версія сайту

Строительство автономной канализации

Мы выполняем строительство всех типов наружной канализации "под ключ": выгребные ямы, дренажные колодцы, септики, очистные системы.

Схема автономной канализации

Наши услуги:

  • проектирование канализационной системы;
  • доставка и установка железобетонных колец или септиков;
  • подготовка (копание) котлованов под канализационные колодцы или септики;
  • укладка канализационных труб, подключение дренажных полей и дренажных колодцев;
  • монтаж специальных очистных установок (очистных сооружений).

Канализационные кольца

Канализационные, колодезные кольца Канализационные, колодезные кольца

Крышки и днища канализационных колодцев

Канализационные, колодезные кольца Канализационные, колодезные кольца

Смотрите также:

Каналізація приватного житлового будинку - це так само важливий і, безсумнівно, необхідний елемент облаштованості будинку, як опалення, електрика, водопровідна система. Без них ваш будинок буде звичайною дачею, без особливих зручностей і можливості круглорічного проживання. Ну, а тому що сьогодні комфорт цінується досить високо, будучи зовсім не примхою розпещених людей,Будівництво каналізації а вимогою сучасного рівня життя, то кожному власникові приватного будинку рано або пізно доводиться вирішувати й такі приземлені питання, як обладнання автономної каналізації. Як це відбувається, із чого починається весь процес, які етапи проходить і як здійснюється будівництво каналізації фахівцями? Саме на ці питання ми постараємося тут дати відповідь.

Отже, перш ніж зайнятися будівництвом власної каналізації, необхідно визначити, який саме тип каналізації найбільше підійде для Ваших конкретних умов. Система каналізації приватних будинків може являти собою як звичайну вигрібну яму, де попросту накопичуються стічні води,труба автономної каналізації які періодично видаляються за допомогою асенізаційної машини, так і спеціальні каналізаційні колодязі або ємності, що часто представляють собою очисну мережу, де в кожному колодязі виконується своя операція по відстоюванню, очищенню або фільтрації. Як правило, у стандартних системах автономної каналізації досить усього лише одного або двох таких колодязів, перший з яких (і найчастіше єдиний) - септик, другий - фільтруючий або дренажний. Іноді замість другого каналізаційного колодязя стічні води направляються на дренажні поля для підземної фільтрації стоків. Септик, що має іншу назву – колодязь-відстійник, загалом, як і будь-який каналізаційний колодязь, обов'язково повинен бути виконаний у гідроізольованому виконанні, мати точки входу й виходу стічних вод - трійники. При цьому стічні води надходять у септик з будинку по трубах, далі, власне в колодязі, відбувається відстоювання й природне зброжування стічних вод з осіданням важких домішок і спливанням у вигляді піни легких.автономна каналізація

Серединна частина саме і є відносно очищеною і йде на подальшу фільтрацію або дренаж. В обов'язковому порядку септик обладнується люком, для того щоб мати можливість контролювати процес відстоювання й заповнюваність колодязя. Після цього частково очищені стоки по трубах потрапляють у дренажний колодязь, де відбувається їхнє доочищення в шарі гравію або щебню, після чого очищені стоки проникають углиб ґрунту і не несуть в собі ніякої загрози забруднення навколишнього середовища. У випадку підземної фільтрації стічні води по системі перфорованих труб, прокладених на ділянці землі в засипаних гравієм каналах, повільно фільтруються гравієм, після чого всмоктуючись у ґрунт.

Опишемо поетапний процес будівництва каналізації:
1 етап - проектування. Для визначення оптимального типу каналізації, конструкції каналізаційних колодязів, при необхідності - з виїздом фахівця на місце розрахунку. Відзначимо, що при проектуванні зовнішньої каналізації слід ураховувати деякі фактори, а саме: дренажні властивості ґрунту на ділянці, рівень ґрунтових вод, віддалення дренажних споруд від свердловин, колодязів з питною водою, фундаменту будинку, а також інших комунікацій (електричний кабель, газопровід), оскільки ці параметри є суворо нормованими.
2 етап – земляні роботи: копка траншей для труб, копка ям, колодязів, для обладнання в них каналізаційних колодязів - септиків, фільтрів і дренажу.
3 етап - укладання труб і установка залізобетонних кілець, з яких складається власне каналізаційний колодязь, а також при необхідності заливання дна колодязів бетоном або укладання залізобетонних плит. Залізобетонні каналізаційні кільця утворюють при укладанні трубу - шахту колодязя, з'єднуються між собою або способом простого стикування плоских торців, або замковим способом. Для того, щоб забезпечити якісне укладання залізобетонних кілець, використовуються автокрани, обладнані маніпулятором.
Каналізаційні люки 4 етап - заповнення каналізаційних колодязів фільтруючими породами - щебенями, гравієм, піском, а також оснащення їх люками.

У завершення слід зазначити, що при самостійному проведенні робіт з обладнання системи каналізації приватного будинку слід бути вкрай обережним, оскільки помилки в проектуванні можуть бути причиною її недовговічної роботи, забруднення навколишнього середовища, а також присутності неприємного запаху та інших, більш серйозних проблем. Тому краще довірити цю справу фахівцям, які мають відповідний досвід і зможуть визначити тип каналізації, який підходить саме для вашого будинку, з урахуванням особливостей ландшафту, ґрунту, рівня ґрунтових вод.

Дзвоніть: ми завжди будемо раді вам допомогти.