р.
українська версія сайту

Строительство колодцев

Построим колодец из железобетонных колец на Вашем участке "под ключ".

Стоимость копки колодца от 260 до 450 грн / кольцо. Цена зависит от размера кольца.

Колодец

Смотрите также:

Схема колодца

Схема шахтного колодца с железобетонными кольцами:

 1. железобетонные кольца;
 2. крышка;
 3. отмостка;
 4. изоляция глиняная или цементная (от проникновения загрязнений);
 5. уровень воды;
 6. водозаборные (подводные) кольца;
 7. днище.

 
 
 

Криниця з" Будиночком"

Побудувати колодязь на своїй ділянці землі - це хороше і корисне рішення. Якщо на ділянці відсутня вода, то викопавши колодязь, Ви вирішите питання водопостачання, і в такому випадку колодязь - це просто необхідність. При наявності централізованого водопроводу люди також можете замовляти будівництво колодязя для отримання води кращої якості. Більшість людей в першу чергу приступають до копання колодязя, навіть якщо на ділянці ще нічого немає. У той же час колодязь як джерело екологічно чистої питної води є гарною альтернативою свердловині, оскільки буріння свердловини не завжди дає очікуваний результат за якістю води і довговічності.

Вода, набрана з колодязя, екологічно чиста, придатна для пиття і має свій неповторний смак. Сам колодязь завжди легко очистити від мулу, поміняти насос, завдяки широкому діаметру шахти. Деякі люди віддають перевагу свердловині, але для неї такі ремонтні роботи важкодоступні. До того ж, якщо відключили електроенергію, і насос не працює, воду з колодязя завжди можна набрати вручну. Ну і, звичайно ж, колодязь створить романтику і затишок на Вашій ділянці, що так необхідно в сучасному світі.

Наша компанія займається будівництвом колодязів "під ключ" більше десяти років. Ми проводимо роботу "від" і "до", починаючи з вибору місця для копання і закінчуючи облаштуванням колодязя і установкою "будиночка для колодязя" , який Ви можете вибрати на свій розсуд. Колодязь будується із залізобетонних кілець, що забезпечує його міцність і тривалу експлуатацію.

Колодязні кільця повинні мати високу якість, виготовлені з хорошої бетону щоб уникнути тріщин і деформації кілець під час монтажу. Нижні і підводні кільця колодязя додатково герметизуються і зміцнюються, щоб не було їх зміщення і проникнення мулу.

 

Криниця з дерев'яним" будиночком"

Всі матеріали для будівництва (залізобетонні кільця, будиночок, та інструменти) ми доставимо на ділянку, колодязь буде викопано швидко і якісно, тому що у нас працюють кваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід в цій справі.

Будівництво колодязя можна починати в будь-який момент, але найбільш сприятливий для цього час - це кінець літа, осінь і зима. Саме тоді сезонний рівень грунтових вод стабільний і знаходиться найбільш глибоко, на відміну від весняного періоду, коли починає танути сніг і рівень води піднімається. Рекомендований об'єм води в колодязі - не менше двох кубічних метрів (два-три підводних кільця), щоб і в літню посушливу пору завжди був доступ до води.

Вибір місця розташування колодязя не є завданням відповідальної, оскільки водоносний горизонт в місцевості розташований рівномірно і горизонтально. Вибирати місце для копання колодязя слід, виходячи зі зручності та здорового глузду.

Виконуються також роботи по ремонту і поглибленню колодязя.

Якщо у Вас є колодязь і:
- у ньому занадто мало води;
- мутна вода;
- часто доводиться чистити,
то ми Вам можемо допомогти.
При необхідності нaші робітники очистять і відремонтують колодязь і Ви зможете ним користуватися знову.

 

 

Скільки коштує викопати колодязь?

Вартість колодязя може дуже відрізнятися для різних місцевостей і природних умов. Важливо усвідомлювати, глибина колодязя залежить не від фінансових побажань, можливостей і амбіцій, а від конкретних гідрогеологічних умов залягання підземних вод в конкретному місці. Цей фактор і визначить реальну ціну будівництва.

Незважаючи на наявність колодязів у сусідів, схожість ландшафтної ситуації та інших нюансів, рівень води та її якість можуть відрізнятися, так як в будь-якій місцевості наявність водоносного горизонту та умови його залягання завжди різні.

Шахта колодязя всередині
На вартість робіт по влаштуванню колодязів впливають в основному такі фактори:
 • глибина колодязя;
 • склад грунтів на майданчику;
 • спосіб копки колодязя, розмір і вага використовуваних залізобетонних кілець;
 • наявності твердих порід, пливунов, або інших, що ускладнюють роботу, факторів.

Виходячи з перерахованих факторів, вартість робіт з проходки колодязя може становити від 250 до 400 гривень/кільце. Після досягнення водоносного шару, тобто нижче рівня води вартість робіт може збільшуватися на 30-50 грн. Запросити розрахунок вартості робіт по копанні колодязя можна за контактними телефонами. Вартість бетонних кілець можна подивитися тут: (КС 8-7, КС 10-9). Кільця перевірені на відсутність шкідливих речовин і радіоактивність. При проведенні розрахунків необхідно додати вартість ущільнювального матеріалу між кільцями, дубового круга на днище колодязя і верхньої частини колодязя ("будиночка").

 

Будівництво колодязя включає наступні етапи:

 1. Визначення складу грунтів на майданчику, рівня поверхневих ґрунтових вод, глибину залягання водоносного горизонту, придатність води для пиття. (Для місцевості, в якій відома глибина водоносного горизонту, ці роботи, як правило, не проводяться внаслідок їх комерційної недоцільності).
 2. Проходка шахти й монтаж колони колодязя (відкритий і закритий спосіб).
 3. Супутні роботи: встановлення скоб, закладення швів, вимощення, утеплення і.т.д.
 4. Установка будиночкана колодязь, зовнішнє облагороджування.
 5. Установка насосного обладнання і введення води в будинок.