Головна 
Будівництво 
Інженерні мережі 
Будматеріали 
Обладнання 
Контакти 
1
1 електропостачання
водопостачання
1 колодязі
1 буріння свердловин
1 каналізація
1 опалення
вентиляція та кондиціювання
1
1
 
 
Рекламне посилання:
Эксклюзивная мебель

Системи автономного водопостачання й каналізації


 

У населених пунктах, на промислових підприємствах, у сільськім господарстві забезпечення водою здобуває особливо важливе значення й вимагає рішення ряду завдань:

 • вибір джерела водопостачання;
 • подача необхідної кількості води від джерела до кожного споживача;
 • забезпечення потрібної кількості подаваної води;
 • відведення використаної, забрудненої води від споживачів.

Перераховані завдання вирішуються шляхом обладнання двох взаємно пов'язаних систем споруд - водопроводу і каналізації.
Водопроводом називається комплекс споруджень, призначених для подачі води належної якості в необхідній кількості й з достатнім напором для виробничих потреб промислових підприємств, господарсько-питних потреб населення, а також для гасіння пожеж.
Каналізація - це комплекс споруджень для приймання стічних вод (одного або декількох видів), транспортування їх на очисні спорудження, очищення й знезаражування або знешкодження й скидання у водойми й водотоки.


Ми надаємо послуги:
 • проектування водопроводу;
 • установка насосів у колодязі;
 • установка насосних станцій;
 • прокладка труб;
 • монтаж водопроводу, включаючи монтаж сантехнічних вузлів;
 • обслуговування існуючої водопровідної системи.

Дивіться також:

копання колодязів

буріння свердловин

будівництво каналізації

"будиночок" для колодязя


 

Автономне водопостачання

      Автономне водопостачання приватного будинку являє собою інженерну систему, яка призначена для постійного й безперебійного забезпечення водою будинку й задоволення всіх потреб людей,які проживають у ньому. Джерелом автономного водопостачання можуть служити колодязі для води  або пробурені свердловини.
      Колодязі складаються з бетонних кілець, з'єднаних між собою тавровими прокладками або цементним розчином. Рівень води в таких колодязях доводять до 2,0 - 2,5 м від поверхні першого водоносного горизонту.
      Іншим варіантом є свердловина. Другий водоносний горизонт досягається бурінням вручну. При споживанні великої кількості води бурять до глибоких шарів, що буяють водою. Такі свердловини називаються артезіанськими,  для відкачки  води з них потрібні занурювальні насоси.
     При водовідборі зі свердловин і колодязів використовуються поверхневі або занурювальні насоси. Занурювальні насоси більшою мірою призначені для більш значної глибини в колодязях і свердловинах. Якщо ж другий водоносний шар перебуває високо (до 8 м у глибину), то використовують поверхневі насоси, так звані насосні станції (див. фот.), які можна встановити безпосередньо в будинку або в спеціальній бетонній ямі ("приямку"), яку споруджують у зручному місці по шляху прокладки труб і закривають утепленою кришкою. Для очищення води, що споживається, в систему вбудовують фільтри.
      Не рекомендується пропускати воду від насоса прямо до приладів, тому що занадто великий напір у насосі може вивести з ладу водопровідну систему, а також перевантажити електромережу. До того ж насоси, що працюють від електрики, мають свій ліміт включень. Щоб уникнути  усіх цих неприємних наслідків, зазвичай використовують накопичувальний напірний бак, наповнюваний насосом, який підтримує тиск води в міру необхідності наповнюється насосом, що приводяться в дію за допомогою поплавця. Така система називається насосною станцією .

Ми встановлюємо системи автономного водопостачання, здійснюємо їх підключення, налагодження, а також обслуговування. На всі питання, що цікавлять вас, із задоволенням відповімо по телефону.

Вартість робіт з підключення насосної станції - 1500 грн
Як змонтувати правильну й ефективну систему водопостачання?

     Така система складається з декількох частин: насос; автоматика, що включає, що й виключає насос при початку й закінченні водораздачи; напірний мембранний бак, що забезпечує плавність і рівномірність подачі, а також зменшує кількість пусків насоса в годину, це дуже важливо; захист насоса від перевантажень і сухого ходу; сама система розподілу води всередині Вашого будинку й по необхідності ділянки, що складається з труб, фітингів, запірної арматури (включаючи різні крани й змішувачі).
      Неефективна робота автономної системи водопостачання, як правило, є наслідком неправильного підбору насоса (насос підібраний із заниженими характеристиками), відсутність захистів, включаючи захист від сухого ходу й менший, ніж необхідно, обсяг мембранного бака.

Гаряче водопостачання будинку - дуже важлива деталь комфорту
     

Гаряча вода в заміському будинку вже нікого не дивує. Скоріше може засмутити її відсутність. Організувати гаряче водопостачання будинку можливо різними способами.

 • Гаряче водопостачання за допомогою двоконтурного газового котла;
 • Гаряче водопостачання за допомогою бойлера непрямого нагрівання;
 • Гаряче водопостачання за допомогою накопичувальних і проточних газових водонагрівачів;
 • Гаряче водопостачання за допомогою накопичувальних і проточних електричних водонагрівачів.
Каналiзацiя

       При установці каналізації важливо врахувати площу вашої земельної ділянки й вкладений бюджет. Якщо у вас невелика ділянка, то в ньому можна влаштувати накопичувальні резервуари, які час від часу викачують асенізаційними машинами (вигрібні ями). Плюс такої системи полягає в тому, що ґрунт залишається майже чистий, а мінус – у високій ціні, й до того ж, при цьому варіанті необхідно мати під'їзні дороги.
      На великій ділянці можна обзавестися аеротенками або септиками. Аеротенки - це очисні системи каналізації, які створюють аеробні процеси підвищеної швидкості, які є біологічною основою для очищення стічних вод. Це технологічні установки, які вимагають сервісного обслуговування. Аеротенки найчастіше використовуються при очищенні великих об'єктів сільського господарства й дачних селищ, тому що вони займають багато місця, дорогі, вимагають електроенергії, а також важкі в керуванні.
      Але є більш простий і дешевий вихід – це септики, що мають у своїй основі анаеробні процеси ґрунту. Деяка кількість відстійників, з'єднаних між собою переливами, об'єднані із системою труб для дренажу очищених стоків у ґрунт. Якщо площа ділянки занадто мала, то ця система труб заміняються дренажними колодязями. Простіше кажучи – це сучасна альтернатива выгребнiй ямi, що пов'язана с дренажним колодязем.

© 2009 Промислово-будівельна група "ВІОЛА" тел. (044) 228-34-28, (068) 197-99-24 ( без вихідних)